TMB2 Sp. z o.o.

Kilka słów o naszej firmie

people

Kim jesteśmy

Przez wiele lat korzystaliśmy z usług różnych dostawców jako Klienci, co pozwoliło nam stworzyć wyobrażenie o idealnym dostawcy, który kompleksowo spełnia potrzeby Klienta i obsługuje Go tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Dziś, wdrażamy nasze wyobrażenia oferując Państwu najwyższą formę usług i produktów dostosowanych do Państwa potrzeb związanych z drukiem.

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Liderów eksploatacji oryginalnych produktów takich jak HP oraz zamiennych marki Expression.

tmb2_logo

Nasza misja i wartości

Naszą misją jest koncentracja na indywidualnych potrzebach Klientów oraz gwarancja profesjonalnej realizacji sukcesywnych zamówień. W dążeniu do wyznaczonych celów pomaga nam zbudowany system wartości:

 

Rzetelność - do każdego Klienta podchodzimy z pełnym szacunkiem i odpowiedzialnością. Sumiennie realizujemy wszystkie zlecenia a interesy naszego Klienta stawiamy na równi z własnymi co owocuje stabilną współpracą.

 

Terminowość - mówi się, że "czas to pieniądz" dlatego poważnie podchodzimy do ustaleń wywiązując się punktualnie z umówionych terminów. Budujemy zaufanie w relacjach z Klientami co zacieśnia pomyślną współpracę.

 

Najwyższa jakość - oferujemy szeroką gamę materiałów oryginalnych oraz zamiennych. Produkty dobieramy ze szczególną starannością biorąc pod uwagę rygorystyczne kryteria: jakość, bezpieczeństwo, ekologia, cena. Współpracujemy bezpośrednio z producentami materiałów co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych rozwiązań.